Przejdź do treści

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych – online

130,00 

Szkolenia okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych skierowane jest do projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji itp.

Szkolenie możesz rozpocząć natychmiast po zakupie w formie e-learningu. Zapewniamy pełne wsparcie przy organizowaniu szkoleń BHP okresowych i wstępnych.

Informacje na temat szkolenia

Szkolenie jest ważne 5 lat

Ważne

  • Konto jest ważne 30 dni
  • Szkolenie BHP kończy się testem

Szkolenie pozwoli Ci poznać definicje oraz akty prawne, które regulują postępowanie w zakresie BHP.

Dowiesz się jakie główne instytucje w Polsce nadzorują kwestię związane z BHP oraz jakie konsekwencje związane są z nieprzestrzeganiem przepisów BHP.

Poznasz również zadania i uprawnienia Państwowej Inspekcji Pracy podczas kontroli w firmie. W lekcji zapoznamy Cię również z zakresem dotyczącym praw i zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Społecznej Inspekcji Pracy.

Opinie na temat szkolenia BHP

Najlepsze szkolenie bhp które przechodziłem. Platforma jest intuicyjna w obsłudze. Szkolenie pozwoliło mi na spojrzenie na moją pracę z innej perspektywy. Zero problemów, każdy kolejny krok zrozumiały nawet dla laika.

Łukasz, Warszawa
⭐⭐⭐⭐⭐

Szkolenie BHP dla pracodawców bardzo merytoryczne, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy. Zdecydowanie polecam.

Marta, Kraków
⭐⭐⭐⭐⭐

Super szkolenie, wiedza została przekazana w przejrzysty sposób. Materiały są wyczerpujące, wiele można się nauczyć nie wychodząc z domu lub biura. Szybko, sprawnie i tanio polecam.

Alicja, Gdańsk
⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalne szkolenie, bardzo przystępne i konkretne. Wszystko w błyskawicznym tempie począwszy od zakupu. Dostęp do materiałów szkoleniowych jest od razu, szkolenie jest lekkie i przyjemne, użyteczny egzamin i od razu certyfikat.

Marcin, Wrocław
⭐⭐⭐⭐⭐

Potrzebujesz innego szkolenia?

 
 
 
 
Język szkolenia

English, Polski, Yкраїнський

Forma szkolenia

e-learning (samokształcenie kierowane)

Szkolenie pierwsza pomoc