Najczęściej zadawane pytania

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Jak wygląda przebieg szkolenia online po zakupie?

Po dokonaniu płatności online otrzymujesz e-mail potwierdzający dostęp do szkolenia na platformie e-learning. W ciągu 24h otrzymasz dowód zakupu w postaci elektronicznej FV. Szkolenie możesz realizować bez pośpiechu do 30 dni. Po zdaniu egzaminu otrzymasz także zaświadczenie na podany przez Ciebie email.

Czy podane ceny są netto czy brutto?

Wszystkie oferowane szkolenia zwolnione są z podatku VAT. Ustawodawca przewidział zwolnienie z VAT usług kształcenia zawodowego, ponieważ znajomość przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest warunkiem niezbędnym do wykonywania pracy. Szkolenia są zwolnione z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. Pozostałe usługi

Czy zaczynam od zera, jeżeli zamknę przeglądarkę ze szkoleniem?

Bez obaw, szkolenie możesz realizować dalej na komputerze, tablecie czy telefonie. Zamknięcie przeglądarki bez wylogowania się z Konta szkoleniowego nie spowoduje utraty dotychczasowych działań. Możesz spokojnie kontynuować szkolenie, to od Ciebie zależy tempo.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować niezawodne wsparcie

Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać najlepsze wyniki z naszych usług. Nie ma pytań mniej lub bardziej ważnych kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie pracy. Tutaj każdy szczegół ma znaczenie, dlatego udostępniamy Tobie szybki formularz, Infolinię, oraz jesteśmy do dyspozycji pod biuro@bhpinstytut.pl, abyś mógł być pewny swych działań.

  • Kompleksowa baza usług
  • Ponad 300 h szkoleń
  • wsparcie przez Infolinię
  • odpowiedź email w 1 dzień roboczy